Vzhledem ke změně místa registrace na Farní úřad Církve česko-slovenské husitské na ul. Dvořákova 2070/2 v těsné blízkosti obou nádraží s možností parkovat svůj osobní vůz ve farní zahradě vám postačí vědět, že FÚ se nachází za sochou T. G. Masaryka, a do samotného areálu vás snadno přivábí modrá kostka s bílým "L" na sloupu hlavní brány - Autoškola Vávra. Nemúžete minout :)

 
 
 

Ať už se dopravíte do města Hodonín jakýmkoliv způsobem, přesun do lázní je velmi jednoduchý.

Autem se sem hravě dostanete cestou po hlavní (Břeclav - Uherské Hradiště/Holíč - Uherské Hradiště a zpět), přičemž v okamžiku, kdy právě míjíte Nemocnici TGM, už de facto parkujte. Pouhých pár metrů od hlavní brány najdete hned také bránu do Lázní Hodonín. Na Kongresový sál se v nejhorším případě doptáte, ale nachází se v té nejvyšší budově zhruba v centru samotných lázní.

Autobusové i vlakové nádraží jsou rovněž v těsné blízkosti, proto MHD odjíždí ze stanoviště ŽELEZNIČNÍ STANICE směr HŘBITOV (pozor!!! opačný směr končí na stanovišti BAŽANTNICE-PENZION). Nemůžete se zmýlit. Po asi 15 minutách jízdy za 10 Kč jste na místě. Pěšky dorazíte za stejnou dobu, ale kdo by se v tom horku - doufejme, že ještě užijeme léta - tahal s kabelou plnou knih :)

Přesné odjezdy hledejte před cestou zde: jizdnirady.idnes.cz/hodonin/spojeni/