Kniha návštěv

Datum: 03.08.2016

Vložil: Marie Ježková

Titulek: Posluchačka lázeňského čtení

Vážení milí, nesmírně si cením Vaší mravenčí práce na poli realizace těchto poetických setkání. Líbí se mi na nich osobní přednes příslušného autora,komunikace, jednotlivé názory poetů a také přednášky a předávání dovedností. Velký obdiv máte za vytvoření příjemného prostředí a programu pro účastníky tohoto mezinárodního setkání. Byly představeny básně výživné, šťavnaté a osvěžující i s pohledem zamyšlení na současnost .V knižním fondu si básně vybírá menší skupina čtenářů a i proto je důležité Vaše povzbuzení těm, co nám básně tvoří. Literátům přeji inspiraci a bohaté myšlenky, Vám sílu realizovat další setkání.

Datum: 03.08.2016

Vložil: JM

Titulek: Re: Posluchačka lázeňského čtení

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další návštěvu :)

Datum: 29.10.2015

Vložil: Stanislav Klín

Titulek: Účastník?

Dobrý den,

byl mi na Vás (J. Moosovou) předán kontakt panem doktorem Zahradníčkem z brněnského POKUKu. Jsem aktivně píšící a přednášející autor a organizátor HodonínskéhoAutorskéhoČTEní (HAČTE!) a rád bych s Vámi navázal jako autor i organizátor spolupráci při PSM.

Za Vaši odpověď již předem děkuji.

Stanislav Klín

Datum: 19.02.2016

Vložil: JM

Titulek: Re: Účastník?

Dobrý den, omlouvám se, v posledním čase sem nahlížím méně často. Samozřejmě se na spolupráci těším. Věřím, že se spolu potkáme i na našem letním festivalu. Moc ráda Vás zase uvidím :)

Datum: 29.07.2014

Vložil: Juraj Cintula

Titulek: kultivovanosť nespotenej tváre

Nedalo by sa, na začiatku, najprv ubytovať, ovlažiť, poumývať, chvíľočku oddýchnuť po ceste, dzobnúť jedielko, prezliesť sa do suchého a potom s pôžitkom vykvapkávať duchovno?

Datum: 02.08.2014

Vložil: JM

Titulek: Re: kultivovanosť nespotenej tváre

Letos s tím byl technický problém, Juraj, příště zabezpečíme, už jsme to dohodli.

Datum: 29.07.2014

Vložil: aleš

Titulek: než to zapomenu

jasně, dík za to, že věnujete svůj čas a energii téhle akci.
Už jsme to probírali ústně: s narůstajícím počtem účastníků je náročné "vydržet" celodenní maraton čtení, takže se přimlouvám za otevření "klubové scény", která bude určena pro kompaktnější (a delší) vystoupení, komponovaná pásma a tak.

Pokud by bylo potřeba ozvučení, přivezu z našeho divadla.

jinak ,v souladu s ministrem pro lidská práva Dienstbierem, doporučuji povinné 50% zastoupení mužů, současná diskriminace je donebevolající :o)

Jestli je možnost, tak místo RK zvolit nějaký prostor, kde se dá normálně vyvětrat. Jo a poděkujte obyvatelům blízkoležících domů, že vydrželi naše celonoční kvílení a nezavolali policii :o)

Datum: 02.08.2014

Vložil: JM

Titulek: Re: než to zapomenu

To už je všechno zařízeno, Aleši, a ten procentuální rozpor začněme u sebe - já si seženu chlapa a Ty necháš Maršu doma, co??? :)))))

Datum: 12.09.2013

Vložil: gabriela grznárová

Titulek: Blahoželám Vlaďke Klimeckej

z celého srdca k získaniu prestížnej ceny za jej román.
Vlaďka je nielen talentovaná, ale aj veľmi skromná.
Vlaďka, nech sa Vám darí !!!!!!!

Datum: 12.09.2013

Vložil: Jarmila

Titulek: NEPŘEHLÉDNĚTE - DOTACE MK ČR

http://www.mkcr.cz/cz/literatura-a-knihovny/granty-a-programy/oblast/vyberova-dotacni-rizeni-na-rok-2014---oblast-literatury-190963/ - živý link v rubrice INSPIRACE

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek